Красилів - моє місто

Date: 8 вересня 2020 о 17:08, Refreshed 4 квітня о 20:23

Письменники Хмельниччини» (28.03.2024)

Вашій увазі електронна бібліотека літератури письменників та поетів рідного краю «Письменники Хмельниччини»

Красилову 577 років  (12.092021)

До дня міста у бібліотеці Красилівського НВК оформлена виставка-інсталяція «З любов’ю до рідного міста». Здобувачі освіти знайомилися з літературою представленою на виставці, а також розв’язували кросворд присвячений рідному місту. Вашій увазі фото 1234

Бінарний урок «Видатні особистості Красилівщини: від минулого до сьогодення» (06.09.2021)

З метою формування в учнів любові та поваги до рідного краю, 6 вересня, в стінах Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» відбувся бінар­ний урок з історії та предмету Захисту України для учнів 10-х класів на тему: Видатні особистості Красилівщини: від минулого до сьогодення» на якому даним з модераторів була міський голова - Ніла Островська.

У ході уроку Ніла Василівна розповіла учням про сьогодення нашого міста, і про те, як змінився Красилів та громада під її керівництвом: «У кінці 2010 року я була звичайним жителем нашого міста, але я перемогла на виборах. Отримати довіру людей - це, на мою думку, найпочесніше, що може бути в житті. І цю довіру потрібно виправдовувати щодня, щохвилини, без вихідних,  без відпусток, без святкових днів - такий режим роботи міського голови».

Також міський голова зазначила, що у 2018 році було започатковано звання «Почесний громадянин міста» - звання, що є вищим визнанням заслуг перед містом і його жителями, та розповіла про кожного, кому присвоєно це звання.

«Мені моя робота подобається! Дуже важливо кожному з вас знайти саме ту справу, яка буде в задоволення. Тоді й результат буде в задоволення всім, для кого ви працюєте: Знайдіть ту справу в житті і вперед - до вершин, до мрій! Підкоряйте ті вершини із задоволенням і ніколи не опускайте руки! Завжди вірте в себе!», - побажала старшокласникам Ніла Василівна.

До бінарного уроку з історії та предмету Захисту України була оформлена книжково-іюстративна виставка «Я люблю Красилів» Вашій увазі фото: 1, 2, 3.

До Дня міста Красилова

До дня міста у бібліотеці Красилівського НВК оформлена виставка-інсталяція «Я люблю Красилів».

Буктрейлер на книгу Красилів - місто над Случем  https://drive.google.com/file/d/15znYaJTMy86I1emIUCLPQ5_ICxYCJ8Ma/view?usp=sharing

Красилів - моє місто

Красилів — місто в Україні, центр Красилівської міської територіальної громади і Красилівського району Хмельницької області. Розташоване за 3 км від залізничної станції Красилів на лінії Старокостянтинів-1—Гречани, за 36 км від Хмельницького.

Перша письмова згадка про місто: 1444 рік.

День міста - друга неділя вересня.

Статус міста з 1964 року.

Площа: 28 км2

Поштові індекси  31000—31010

Телефонний код +380-3855

Координати 49°39′03″ пн. ш. 26°58′00″ сх. д.Координати:  49°39′03″ пн. ш. 26°58′00″ сх. д.

Висота над рівнем моря 291 м.

Водойма р. Случ.

Символіка міста

Герб Красилова

Прапор Красилова