Новини
Матеріали стосовно небезпеки азартних ігор
З метою забезпечення проведення національної інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів попередження та лікування ігрової залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю, та особливостей функціонування Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх є необхідні інформаційні матеріали в Кабінеті психолога (рубрика «Актуальні питання») стосовно небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів запобігання ігрової залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю та інше.
У тисячолітній історії українського народу є багато героїчних сторінок. Український народ - милосердний, жертовний, миролюбивий. Жодного разу з історію існування українського етносу ми не порушували цілісності інших держав. Але так склалося, що упродовж століть українці змушені захищати територіальну і національну незалежність рідного краю, відновлювати його історичну та етногенетичну пам'ять. 29 січня українська громадськість відзначає День пам'яті героїв Крут. Молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Офіційно День пам'яті героїв Крут почали відзначати після того, як 29 січня 2007 року Президент України підписав Указ ''Про вшанування пам'яті героїв Крут''. До бібліотеки Красилівського ліцею завітали здобувачі освіти 10-Б класу з вчителькою
історії О. І. Заїкою на віче пам'яті
''Пам'ятаємо героїв Крут''.
Учасники заходу познайомилися з матеріалами книжково-ілюстративної виставки, яку завідувачка бібліотеки Н. І.Українець організувала до цієї події, а також говорили про героїчний подвиг юнаків які 29 січня 1918 року полягли за незалежність молодої Української держави на станції Крути, що на Чернігівщині. Сьогодні, як і колись і 300 і 100 років тому, коли вирішується доля України, молодь, як і колись, у далекому 1918 році, перебуває в перших рядах боротьби, і не випадково, що боротьба ця проходить саме на Сході України. Українці чинять опір більш численному ворогу. Як і століття тому, нащадки муравйових і попових знущаються над нашими полоненими бійцями, матері оплакують синів дружини чоловіків, діти - батьків.
Вітаємо
ЛОСЯ Владислава, учня 11 класу із зайнятим ІІІ місцем вчитель Пастерук М.І.
Вітаємо
БУКАЄВУ Єлизавету, ученицю 10 класу із зайнятими ІІІ місцем вчитель Гарник Л.В.
Вітаємо
СТАДНІК Тетяну, ученицю 10 класу із зайнятим ІІІ місцем вчитель Вітюк О.П.
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
команду Красилівського ліцею у міському
етапі "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
з волейболу серед хлопців.
Вітаємо:
номінація «Література»:
І місце
- Каріна БОБУХ, учениця 10 класу - робота «Гармонія епох: спів незгасної волі» (керівник Богуславська Л.М.);
У Красилівському ліцеї пройшли заходи, приурочені Дню Соборності.
Соборність – це єдність, неподільність усіх територій України, духовна єдність українців, які проживають на території України, а також єдність усіх громадян України незалежно від національності та віросповідання, спрямована на утвердження справжнього суверенітету і незалежності України, побудову процвітаючої демократичної національної держави (стаття 6 Закону України “Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності”).
Для України соборність – це єдність у багатоманітності, об’єднання навколо української державності й ідентичності. Ідея територіальної цілісності країни поєднується з ідеями духовної згуртованості. Тож соборність невіддільна від державності, суверенітету й незалежності нації – фундаменту для побудови демократичної держави.
В умовах сучасної російсько-української війни соборність набуває більшого символізму та гостроти, адже нині, як ніколи, українцям потрібно об’єднатися заради майбутнього.
Вітаємо переможців та їх вчителів:
І місце
- Владислав ЗАВАДСЬКИЙ, учень 7 класу (вчитель – Вінькова М.А.).
ІІ місце
- Владислав ЛОСЬ, учень 11 класу (вчитель – Пастерук М.І.).
Вітаємо Кирила БРУСЛЕНКА, учня 11 класу (вчитель – Люля С.С.) із зайнятим ІІІ місцем.
Вітаємо наших переможців:
ІІ місце
- Владислав ЛОСЬ, учень 11 класу (вчитель – Заїка О.І.).
ІІІ місце
- Владислав КОНУСЬ, учень 10 класу (вчитель – Заїка О.І.)
Вітаємо Каріну БОБУХ, ученицю 10 класу (вчитель – Панамарчук Н.М) із зайнятим ІІІ місцем.
Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України де було представлено 27 робіт з 10 закладів загальної середньої освіти громади.
ВІТАЄМО:
дипломами І ступеня таких учнів та їх керівників:
КОВАЛЬЧУК Вероніку, ученицю 10-А класу, керівник роботи Ковальчук О.І.;
ЮРЧЕНКО Діну, ученицю 10-Б класу, керівник роботи Поворозник Н.В.;
НОВОСВЄТ Маргариту, ученицю 11-А класу, керівник роботи Зубчук М.А.;
КРАВЧУКА Дмитра, учня 11-Б класу, керівник роботи Бачок Т.М.;
БРУСЛЕНКО Кирила, учня 11-В класу, керівник роботи Люля С.С.;
ГАЛАМАГУ Богдана, учня 11-В класу, керівник роботи Вітюк О.П.;
СВИСТУНА Ярослава, учня 11-Е класу, керівник роботи Заїка О.І..
Талановите позашкілля
Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у якому взяло участь 28 об’єднаних територіальних громад Хмельницького, Шепетівського та Кам’янець-Подільського районів.
Вітаємо: номінація «Новорічний букет»:
І місце- ТКАЧ Ангеліна, здобувачка освіти 4-А класу. Робота «Ялинка перемоги для тата захисника» (керівник ГОРДА Ольга Іванівна)
21 грудня 2024 року на базі комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради» відбувся обласний етап ХV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Вітаємо Олександра СОЛОДЮКА, учня 9 класу (учитель Кравчук Л.Д.) .) із здобутим ІІІ місцем.
Вітаємо:
вчительку Маначину Н.І із зайнятим ІІІ місцем в обласному конкурсі - виставці педагогічних ідей "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" номінація українська мова та література
Вчителів математики Хільчука В.М. та Хільчук Т.А із зайнятим ІІІ місцем в обласному конкурсі - виставці педагогічних ідей "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" номінація математика
Мета акції: привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок
До Дня пам'яті жертв голодомору 1932-1933рр. лідери учнівського самоврядування провели урок-реквієм "Скорботна пам'ять поколінь".
Україна у скорботі... Вона відзначає свої найтрагічніші 91-ші роковини Голодомору. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом - злочином проти людства. 1933 рік - незагоєна рана України. Її народ нищили фізично і духовно. Важко уявити, скільки сили йому знадобилося, щоб вижити, вистояти, не зникнути з лиця землі...
Минуло багато десятиліть, але трагедія 1932-33 років досі хвилює людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона зачаїлася в серці кожного українця і до сьогодні. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Озиратися в минуле треба кожному. Його треба осмислити і зрозуміти, бо історія повторюється.
Трагічні події та злочини, які розгортаються сьогодні на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути покарані, а жертви – вшановані...
Лідери учнівського самоврядування підготували та провели для здобувачів освіти середньої ланки відкритий урок "Україна в наших серцях", поклали квіти до пам'ятника Героїв України, класні керівники провели виховні години.
День Гідності та Свободи – це не лише день спогадів, а й день надії. Це день, коли ми згадуємо про те, чого досягли, і надихаємося на нові звершення.
День Гідності та Свободи нагадує нам про те, що демократія – це не даний раз і назавжди стан, а процес, який потребує постійної участі громадян.
На жаль, боротьба України за свою свободу і незалежність триває й досі. Повномасштабне вторгнення Росії в 2022 році стало черговим випробуванням для українського народу. Однак, завдяки єдності та незламності духу, українці продовжують боротися за свою землю і своє право жити в мирній і демократичній країні.
Вітаємо переможця:
ІІІ місце- КАМІНСЬКИЙ Артем здобувач освіти 6 класу (вчитель Хільчук Т.А)
1000 днів війни
86 400 000 секунд спротиву
1 440 000 хвилин відваги
24 000 годин єдності
143 тижні мужності
33 місяці незламної волі.
Приголомшлива статистика!
У рамках заходу "1000 днів війни" для здобувачів освіти 10-11 класів були проведені виховні години, під час яких діти переглянути художній фільм "Довга доба".
Сьогодні для багатьох українців питання свободи та волі, як ніколи є важливим. Ми всі спільно боремося за те, аби Український Гімн лунав на всій території України, у кожному куточку нашої незламної держави. Він закликає українців пам’ятати про минулу й сьогоденну славу Батьківщини, про високу жертовність її синів і дочок у боротьбі за волю й незалежність.
Війна не здолала українців, не злякала, не зломила, не знищила, не роз’єднала, а навпаки відродила силу, скріпила віру, надію воскресила, любов подвоїла, дух і волю загартувала, до всенародної боротьби проти зла російського об’єднала.
Сьогодні українці об'єднані як ніколи, бо покірно мовчати не вміють. Кожен українець на своєму фронті самовіддано воює за свою країну, як волонтер, журналіст, учитель і учень, лікар та будівельник, сапер і поліцейський, пекар і водій... Кожен: і дорослий, і малий робить свій вклад у загальну святу справу, щоб наблизити перемогу.
Слава Україні!
Героям слава!