Новини
Матеріали стосовно небезпеки азартних ігор
З метою забезпечення проведення національної інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів попередження та лікування ігрової залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю, та особливостей функціонування Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх є необхідні інформаційні матеріали в Кабінеті психолога (рубрика «Актуальні питання») стосовно небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів запобігання ігрової залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю та інше.
Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України де було представлено 27 робіт з 10 закладів загальної середньої освіти громади.
ВІТАЄМО:
дипломами І ступеня таких учнів та їх керівників:
КОВАЛЬЧУК Вероніку, ученицю 10-А класу, керівник роботи Ковальчук О.І.;
ЮРЧЕНКО Діну, ученицю 10-Б класу, керівник роботи Поворозник Н.В.;
НОВОСВЄТ Маргариту, ученицю 11-А класу, керівник роботи Зубчук М.А.;
КРАВЧУКА Дмитра, учня 11-Б класу, керівник роботи Бачок Т.М.;
БРУСЛЕНКО Кирила, учня 11-В класу, керівник роботи Люля С.С.;
ГАЛАМАГУ Богдана, учня 11-В класу, керівник роботи Вітюк О.П.;
СВИСТУНА Ярослава, учня 11-Е класу, керівник роботи Заїка О.І..
Талановите позашкілля
Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у якому взяло участь 28 об’єднаних територіальних громад Хмельницького, Шепетівського та Кам’янець-Подільського районів.
Вітаємо: номінація «Новорічний букет»:
І місце- ТКАЧ Ангеліна, здобувачка освіти 4-А класу. Робота «Ялинка перемоги для тата захисника» (керівник ГОРДА Ольга Іванівна)
21 грудня 2024 року на базі комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради» відбувся обласний етап ХV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Вітаємо Олександра СОЛОДЮКА, учня 9 класу (учитель Кравчук Л.Д.) .) із здобутим ІІІ місцем.
Вітаємо:
вчительку Маначину Н.І із зайнятим ІІІ місцем в обласному конкурсі - виставці педагогічних ідей "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" номінація українська мова та література
Вчителів математики Хільчука В.М. та Хільчук Т.А із зайнятим ІІІ місцем в обласному конкурсі - виставці педагогічних ідей "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" номінація математика
Мета акції: привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок
До Дня пам'яті жертв голодомору 1932-1933рр. лідери учнівського самоврядування провели урок-реквієм "Скорботна пам'ять поколінь".
Україна у скорботі... Вона відзначає свої найтрагічніші 91-ші роковини Голодомору. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом - злочином проти людства. 1933 рік - незагоєна рана України. Її народ нищили фізично і духовно. Важко уявити, скільки сили йому знадобилося, щоб вижити, вистояти, не зникнути з лиця землі...
Минуло багато десятиліть, але трагедія 1932-33 років досі хвилює людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона зачаїлася в серці кожного українця і до сьогодні. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Озиратися в минуле треба кожному. Його треба осмислити і зрозуміти, бо історія повторюється.
Трагічні події та злочини, які розгортаються сьогодні на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути покарані, а жертви – вшановані...
Лідери учнівського самоврядування підготували та провели для здобувачів освіти середньої ланки відкритий урок "Україна в наших серцях", поклали квіти до пам'ятника Героїв України, класні керівники провели виховні години.
День Гідності та Свободи – це не лише день спогадів, а й день надії. Це день, коли ми згадуємо про те, чого досягли, і надихаємося на нові звершення.
День Гідності та Свободи нагадує нам про те, що демократія – це не даний раз і назавжди стан, а процес, який потребує постійної участі громадян.
На жаль, боротьба України за свою свободу і незалежність триває й досі. Повномасштабне вторгнення Росії в 2022 році стало черговим випробуванням для українського народу. Однак, завдяки єдності та незламності духу, українці продовжують боротися за свою землю і своє право жити в мирній і демократичній країні.
Вітаємо переможця:
ІІІ місце- КАМІНСЬКИЙ Артем здобувач освіти 6 класу (вчитель Хільчук Т.А)
1000 днів війни
86 400 000 секунд спротиву
1 440 000 хвилин відваги
24 000 годин єдності
143 тижні мужності
33 місяці незламної волі.
Приголомшлива статистика!
У рамках заходу "1000 днів війни" для здобувачів освіти 10-11 класів були проведені виховні години, під час яких діти переглянути художній фільм "Довга доба".
Сьогодні для багатьох українців питання свободи та волі, як ніколи є важливим. Ми всі спільно боремося за те, аби Український Гімн лунав на всій території України, у кожному куточку нашої незламної держави. Він закликає українців пам’ятати про минулу й сьогоденну славу Батьківщини, про високу жертовність її синів і дочок у боротьбі за волю й незалежність.
Війна не здолала українців, не злякала, не зломила, не знищила, не роз’єднала, а навпаки відродила силу, скріпила віру, надію воскресила, любов подвоїла, дух і волю загартувала, до всенародної боротьби проти зла російського об’єднала.
Сьогодні українці об'єднані як ніколи, бо покірно мовчати не вміють. Кожен українець на своєму фронті самовіддано воює за свою країну, як волонтер, журналіст, учитель і учень, лікар та будівельник, сапер і поліцейський, пекар і водій... Кожен: і дорослий, і малий робить свій вклад у загальну святу справу, щоб наблизити перемогу.
Слава Україні!
Героям слава!
Вітаємо переможців та їх вчителів:
І місце –
- Конуся Владислава, учня 10 класу (учитель Заїка О.І.);
- Лося Владислава, учня 11 класу (учитель Заїка О.І.).
ІІ місце –
- Костюк Миколу, учня 8 класу (учитель Тишкун С.І.);
- Гавриш Анну, ученицю 10 класу (учитель Заїка О.І);
- Мельничук Ольгу, ученицю 11 класу (учитель Філіпчук Л.В.);
- Новосвєт Маргариту, ученицю 11 класу (учитель Заїка О.І).
ІІІ місце –
- Букаєву Єлизавету, ученицю 10 класу (учитель Філіпчук Л.В.);
- Бобух Каріну, ученицю 10 класу (учитель Філіпчук Л.В.)
Вітаємо переможців та їх вчителів:
І місце –
- Шахрай Єлизавету, ученицю 8 класу (учитель Собчук Л.М.);
- Стаднік Тетяну, ученицю 10 класу (учитель Вітюк О.П.);
- Брусленко Кирила, учня 11 класу (учитель Вітюк О.П.).
ІІ місце –
- Голодригу Христину, ученицю 10 класу (учитель Вітюк О.П.);
- Галамагу Богдана, учня 11 класу (учитель Вітюк О.П.).
ІІІ місце –
- Юрченко Діну, ученицю 10 клас (учитель Вітюк О.П.);
- Іванчук Єлизавету, ученицю 11 класу (учитель Вітюк О.П.).
Вітаємо переможців та їх вчителів:
І місце –
- Новіцького Максима, учня 8 класу (учитель Габельчук Ю.П.);
- Архиповича Назара, учня 10 класу (учитель Гуцуляк О.С.);
- Ковальчука Олександра, учня 11 класу (учитель Хільчук В.М.).
ІІ місце –
- Манзенюка Костянтина, учня 9 класу (учитель Гуцуляк О.С.);
- Лисого Владислава, учня 10 класу (учитель Хільчук Т.А.);
- Гусєєва Дениса, учня 11 класу (учитель Хільчук Т.А.).
ІІІ місце –
- Заверуху Костянтина, учня 10 класу (учитель Гуцуляк О.С.).
Толерантність – це фундамент для побудови мирного і гармонійного суспільства. Школа відіграє важливу роль у формуванні толерантних особистостей. Завдяки спільним зусиллям учителів, учнів, батьків і громади ми можемо створити освітнє середовище, де кожна дитина почуватиметься цінною і важливою.
З метою популяризації цієї ідеї лідери учнівського самоврядування організували та провели для учнів 10 класів цікавий квест "Толерантність об'єднує!"
Це була прекрасна можливість для учнів розширити свій кругозір, завести нових друзів і розвинути свої соціальні навички. Будуючи толерантні стосунки з однолітками і вчителями, учні не тільки почуватимуться комфортніше в новому колективі, але й сприятимуть створенню позитивної атмосфери в школі.
Під час тренінгу учасники мали змогу дізнатися про різні форми булінгу, як вербального, так і фізичного та економічного, а також ознайомитися з наслідками, які можуть негативно вплинути на психічне та емоційне здоров’я жертв.
Психологи акцентували увагу на важливості створення безпечного та підтримуючого простору у школі, де кожен учень почуває себе комфортно.
-Зустріч включала інтерактивні дискусії, рольові ігри та вправи, що сприяли розумінню емоційного стану жертв булінгу і наслідків для усіх учасників ситуації.
-Зустріч стала не лише можливістю для отримання нових знань, але й важливим кроком до побудови культури взаємоповаги та підтримки серед однолітків.
Важливо, щоб такі ініціативи стали регулярними, адже усвідомлення проблеми та активна позиція молоді можуть суттєво змінити атмосферу у навчальних закладах на краще.
Сподіваємось, що отримані знання сприятимуть зменшенню випадків булінгу та покращенню психологічного клімату серед учнів.
З метою збереження власного здоров'я, дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки під час вибуху, та протидії кібербулінгу здобувачі освіти 6-А класу відвідали Кабінет безпеки де працювали з ними:
✅Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області старший лейтенант служби цивільного захисту СОКОЛИК Владислав розповів учням тему "Пожежна безпека та мінна безпека"
✅ Людмила БУЛКА провела конструктивні, практичні бесіди на теми " Як захиститися від кібербулінгу" та "Домедична допомога"( майстер- клас).
✅ Чистяков Андрій старший лейтенант поліції
Інспектор відділу «Служба освітньої безпеки»
Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області повторив з учнями правила дорожнього руху.
Безпека життя кожного з нас зараз є найважливішим завданням, тому бережіть себе та своїх рідних.
Безпечне освітнє середовище Красилівської МТГ
Цей захід у форматі тренінгу став чудовою нагодою для підлітків ознайомитися з ключовими аспектами протидії агресії та дискримінації серед однолітків.
-Основною метою тренінгу було підвищення обізнаності молоді про негативні наслідки булінгу та формування навичок, що сприяють створенню безпечного і підтримуючого середовища в школі.
-Фахівці Центру використали інтерактивні методи навчання, що дозволили учасникам не лише отримати теоретичні знання, а й практично відпрацювати стратегії реагування на випадки булінгу.
-Протягом заходу особливу увагу приділили розвитку емпатії та комунікаційних навичок, що є критично важливими для розуміння почуттів інших людей і виявлення підтримки для тих, хто постраждав від агресії.
Завдяки формату групових обговорень та рольових ігор, старшокласники змогли висловити свої думки, поділитися власним досвідом і знайти шляхи вирішення конфліктних ситуацій.
Ця ініціатива показала, наскільки актуальною є проблема булінгу в сучасній школі та як важливо залучати молодь до активної діяльності з протидії цій соціальній проблемі.
09 листопада 2024 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Вітаємо переможців та їх вчителів:
І місце:
- Букаєву Єлизавету, ученицю 10 класу (учитель Гарник Л.В.);
- Лося Владислава , учня 11 класу (учитель Зубчук М.А.).
ІІ місце:
– Данилюк Ольгу, ученицю 7 класу (учитель Ополянчук Г.В.);
- Марценюк Марію, ученицю 8 класу (учитель Кравчук Л.Д.);
- Байдич Вікторію, ученицю 10 класу (учитель Гарник Л.В.);
- Новосвєт Маргариту , ученицю 11 класу (учитель Зубчук М.А.).
ІІІ місце:
- Солодюка Олександра, учня 9 класу (учитель Кравчук Л.Д.);
- Данилюк Єлизавету, ученицю 10 класу (Гарник Л.В.);
- Бобух Каріну, ученицю 10 класу (учитель Богуславська Л.М.);
- Хельменко Єлизавету, ученицю 11 класу (учитель Богуславська Л.М.);
- Брусленка Кирила, учня 11 класу (учитель Зубчук М.А.).
Маленькі кроки кожного з нас ведуть до великої ПЕРЕМОГИ!
10 листопада 2024 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Вітаємо переможців та їх вчителів:
І місце - Люлю Андрія, учня 6 класу (учитель Хільчук Т.А.);
- Завадського Владислава, учня 7 класу ( Вінькова М.А.)
- Букаєву Єлизавету, ученицю 10 класу ( учитель Хільчук В.М.);
- Лося Владислава, учня 11 класу (учитель Пастерук М.І.).
ІІ місце:
- Гнатишко Валерію, ученицю 10 класу (учитель Хільчук В.М.);
- Байдич Вікторію, ученицю 10 класу (учитель Хільчук В.М.);
- Новосвєт Маргариту, ученицю 11 класу (учитель Пастерук М.І.);
- Батурко Марію, ученицю 11 класу (учитель Пастерук М.І.).
ІІІ місце:
- Костюка Миколу, учня 8 класу (учитель Вінькова М.А.);
- Данилюк Єлизавету, ученицю 10 класу (учитель Хільчук В.М.);
- Костюк Яну, ученицю 10 класу (учитель Хільчук В.М.);
- Прончука Романа, учня 11 класу (учитель Пастерук М.І.)
10 листопада 2024 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Вітаємо переможців та їх вчителів:
І місце - Бобух Карину, ученицю 10 класу (учитель Панамарчук Н.М.);
- Федорчука Дениса, учня 11 класу ( учитель Нанно О.П.).
ІІ місце - Сеня Іллю, учня 9 класу (учитель Нанно О.П.);
- Гринчук Софію, ученицю 10 класу (учитель Панамарчук Н.М.);
- Гонтар Софію, ученицю 11 класу ( учитель Нанно О.П.).
ІІІ місце - Марценюк Марію, ученицю 8 класу (учитель Нанно О.П.);
- Ревюка Назара, учня 10 класу (учитель Панамарчук Н.М.);
- Мельничук Анастасію, ученицю 11 класу (учитель Нанно О.П.).
Лідери учнівського самоврядування організували і провели для лідерів
10-11 класів заняття з елементами тренінгу "Протидія булінгу у школі". Основна мета заняття - профілактика випадків агресії, насильства і булінгу в учнівському середовищі, формування уявлення про слушні дії у випадку їх прояву. Важливу, змістовну інформацію щодо сутності, ознак, учасників булінгу, наслідки, шкоду та відповідальність за прояви насильства надав офіцер безпеки Красилівського ліцею Чистяков Андрій Сергійович.
Лідери-тренери провели цікаві вправи, які вдало включити учасників у творчу тренінгову роботу, налаштували на саморозкриття, актуалізували позитивне самоставлення, сформували уявлення про слушні дії у випадку булінгу, створити гарний настрій.
"Ми завжди повинні пам’ятати, що насамперед ми – люди. Сьогодні ми багато дізналися нового, цікавого один про одного, кожна людина – це особистість зі своїми талантами, здібностями, «родзинками». У кожного з нас є багато позитивних рис, а є, звичайно, і негативні. Над такими рисами потрібно працювати. Звичайно, ми повинні поважати один одного, бо ми –ЛЮДИ!