ГО "ГАРМОНІЯ"

Date: 30 листопада 2017 о 00:40, Refreshed 24 лютого 2021 о 00:08

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГАРМОНІЯ»

(далі - Об'єдн​ання) є місцевою громадською організацією, яка створена на основі єдності інтересів для спільної реалізації громадянами своїх прав та свобод.

Повна назва Об'єднання:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГАРМОНІЯ"».

Скорочена назва Об'єднання:
ГО «КМО "ГАРМОНІЯ"».

Юридична адреса Об'єднання:
31000, м.Красилів, Хмельницька область,
вул. Центральна, 38.

р/р 26000318111173

Метою діяльності Об'єднання є:

оптимізація навчально-виховного процесу розвитку школяра шляхом впровадження досягнень передової педагогічної науки та зміцнення матеріально-технічної бази Красилівського НВК.

Завданнями Об'єднання є:

• сприяння створенню та покращенню умов для збереження здоров'я суб'єктів навчально-виховного процесу;
  • вивчення і аналіз стану ресурсного забезпечення навчання;
  • сприяння забезпеченню матеріально-технічної підтримки навчально-виховного процесу;
  • вивчення пріоритетів потреб суб'єктів навчально-виховного процесу;
  • участь у розробці та реалізації інноваційних проектів, спрямованих на забезпечення якісної доступної освіти;
  • співпраця з органами місцевого самоврядування, державними установами та підприємствами, суб'єктами підприємницької діяльності, громадськими організаціями, засобами масової інформації.

Об'єднання має у власності кошти та інше майно, необхідне для здійснення своєї статутної діяльності. Об'єднання є власником коштів та іншого майна, переданого йому засновниками, членами Об'єднання, державою, набутого від вступних та членських внесків, пожертвуваного фізичними та юридичними особами, майна, придбаного за рахунок власних коштів, в результаті господарської та іншої комерційної діяльності створених ним суб'єктів підприємницької діяльності, а також набутого на інших підставах, не заборонених законом. Кошти Об'єднання використовуються для виконання статутних завдань та на адміністративно-господарські потреби.
       Об'єднання не відповідає за зобов'язаннями своїх членів та пожертвувачів, а їх внески не повертаються. Члени Об'єднання не відповідають за зобов'язаннями останнього. Для забезпечення виконання конкретних цільових проектів, що реалізує Об'єднання, можливе внесення громадянами, підприємствами, установами та організаціями (як України, так і іноземних держав) визначених цільових внесків.Об'єднання забезпечує збереження майна, отриманого в результаті реалізації проектів. Кошти та майно підлягають обліку та використовуються Об'єднанням відповідно до статутних завдань. Об'єднання, створені ним підприємства, установи, організації ведуть (подають) оперативний та бухгалтерський облік, статистичну звітність, реєструються в органах державної податкової інспекції та вносять до бюджету платежі в порядку та розмірах, передбачених законодавством.

Звіт ГО "Гармонія" 2017р. ч.1

Звіт ГО "Гармонія" 2017р. ч.2